Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Євроклуб «Гармонія», ССШ №25

Девіз: «Живи в гармонії з собою та з природою»

Діє на базі: Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 25 м.Суми.

Дата створення клубу: Квітень 2008.

Кількість членів Євроклубу: 23.

Середеній вік членів Євроклубу: 16-17 років.

Президент Євроклубу: Халізєва Альона.

Координатор Євроклубу: Роженко Тетяна Петрівна.

Мета, інтереси, види діяльності

Мета євроклубу: інформування та поширення комплексних знань про Європу та Європейський Союз, які необхідні на сучасному етапі для існування в європейському співтоваристві; освіченість учнів для демократії, оволодіння новою інформацією та новим комунікаційними технологіями; підготовка старшокласників для навчання протягом життя та навчання в загальноєвропейському контексті.

Види діяльності: освітньо-інформаційні, ігрові (групова робота, дискусії, тренінги, ситуаційно-рольові ігри, самостійна робота учнів з різними джерелами інформації); участь в проектах, акціях, семінарах, конкурсах.

Інтереси: толерантне спілкування з іншими, участь в тренінгах, проектах.

Реалізовані проекти

Євроклуб «Гармонія» прийняв активну участь в Днях Європи-2008 в м.Суми: презентував Угорщину в Єврокварталі та переміг в «Foot Quest». Провів гру брейн-рінг «Велика Британія, Австрія, Греція» серед учнів 11-х класів в ході Європейського тижня місцевої демократії (Освітньо-інформаційний проект «Чи знаєш ти Європу?»). Реалізує програму спецкурсу «Європейський Союз: історія та сьогодення».

Шукаємо партнерів

  • В місті Суми: старшокласників для реалізації освітньо-інформаційного проекту «Чи знаєш ти Європу?» (Вікторини, брейн-рінги, конкурси, КВК з географії, історії, культури, економіки європейських країн).
  • Міжнародний проект «Здоровий спосіб життя та фізична активність» в ході реалізації програми Європейського Союзу «Молодь в дії» (гармонізація людини через фізичну активність, креативність мислення та релаксацію).

Можемо спілкуватись: українською, російською, англійською.

Контакти

  • Адреса: вул. Декабристів, б. 80, Суми, 40013, Україна
  • Телефон: +38 (0542) 623748
  • E-mail: harmony25@mail.ru