Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Молодіжний обмін «Молодь проти корупції»

Протягом 10 днів активні та енергійні молоді люди із чотирьох європейських країн мали нагоду спільно розібратися в причинах та наслідках найбільшої та найгострішій проблеми сучасного суспільства — проблеми корупції. Чому корупція існує? Як вона впливає на наше життя? Які шліхи її подолання? Що молодь може зробити для цього?

Під час дискусій, доповідей, роботи у командах молодь мала можливість розповісти про ситуацію, яка склалася на їх батьківщині, почути розповіді інших, та разом прийти до спільного висновку: «Що саме ТИ, можеш зробити для подолання корупції в свої й країні?».

Результатом стала театральна вистава, що відбулась наприкінці проекту. Таким креативним способом учасники обміну поділилися напрацьованими ідеями та думками з представниками міської громади.

Молодіжний обмін очами учасників

Партнери:

  • Центр європейської інформації, Суми, Україна;
  • Асоціація молодіжної допомоги та соціальної роботи, Фюрстенвальде, Німеччина;
  • Асоціація «Амікус», Білосток, Польща;
  • Студентська молодіжна рада, Озургеті, Грузія.

Підтримка: «Молодь в дії».

Дати проведення: 17-26 лютого 2008 року.

Місце проведення: Суми, Україна.

Учасники: 40 молодих людей із чотирьох країн (по 10 із України, Німеччини, Польщі, Грузії), віком 20-25 років.

Мова обміну: англійська.

Продукти обміну:

  • театралізована вистава для запрошених гостей із м. Суми (24 лютого 2008 року);
  • відеофільм «Молодь проти корупції» (мови: англійська, німецька, украї нська, польська, грузинська, російська. З питань перегляду або отримання копії звертайтеся до ЦЄІ).