Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Євроклуб на базі Центру Європейської Інформації

Молодіжний Євроклуб міста Суми був створений 7 лютого 2007 року за ініціативи Центру Європейської Інформації. Засновниками Євроклубу стали молоді люди – представки різних навчальних закладів та організацій.

Мета Євроклубу:

  • об’єднатись у відкритому та дружньому оточенні для самовиразу та реалізації власних ідей;
  • отримати доступ до інформації про Європу, Європейський Союз, європейську культуру, традиції та поширювати набуті знання серед населення регіону;
  • долучитись до співпраці із молоддю Європи задля прискорення культурної інтеграції, виховання толерантності та знищення стереотипів.

За час свого існування Євроклуб реалізував ряд проектів у місті Суми: рольова гра «Формування майбутнього Європи»; конкурс фотографій «Суми та Європа. Точка перетину», Святкування Днів Європи у травні 2007 року та ін.

Поряд із регулярними засіданнями та проектною діяльністю, учасники Євроклубу мали можливість спілкуватися зі своїми колегами з інших міст України та Європи, приймати участь у різноманітних зустрічах, семінарах, тренінгах, молодіжних програмах. Зокрема, в червні 2007 року двоє «євроклубівців» відвідали літній табір для учасників Євроклубів України, який проходив у с. Лазурне Херсонської області на березі Чорного моря.

Із листопада 2007 року було вирішено розширити діяльність Євроклубу і перейти на новий рівень роботи – «євроклубівці» працюють над створенням європейських клубів у своїх навчальних закладах, що дозволяє залучити більше активної молоді до цієї ініціативи.

Більше інформації про Євроклуб м. Суми: