Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

EVS волонтери Центру євроініціатив повернулися з проекту на Мадейрі

05.09.17

Наталія Соболєва та Дар'я Авонохіт провели 9 місяців на чарівному острові Мадейра. У якості волонтерів Європейської волонтерської служби (EVS) вони допомагали місцевій асоціації Teatro Metaphora у культурних та освітніх ініціативах.

Молодіжний обмін з екологічної тематики "Being Green" в Україні

16.05.17

Запрошуємо молодих людей віком від 18 до 30 років подавати заявки на участь у міжнародному молодіжному обміні з екологічної тематики "Being Green". Проект відбудеться з 2 по 11 червня в прекрасному місці поблизу Охтирки (Сумська область).

Міжнародний тренінговий курс «Simulation Games: Bricks of Hope»: відгуки учасників проекту

10.04.17

З 29 березня по 5 квітня в м. Суми відбувся тренінг «Simulation Games: Bricks of Hope». Метою проекту було навчити молодіжних працівників та молодіжних лідерів створювати симуляційні ігри, що використовуватимуться в роботі з вимушеними мігрантами, біженцями, переселенцми, допоможуть їх інтеграції та адаптції в місцеві громади та запобіганню конфліктів....

Тренінг у Вірменії: підвищення можливостей працевлаштування серед молоді

10.04.17

Центр євроініціатив запрошує молодіжних працівників та молодіжних лідерів подавати заявки на участь у міжнародному тренінгу “Employ Your Ability”, який відбудеться у Вірменії з 10 по 17 червня 2017 року. Учасники проекту дізнаються про засоби, які допоможуть молодим людям підвищити свої шанси на ринку праці.

Тренінг у Вірменії з менеджменту молодіжних міжнародних проектів

15.03.17

Центр євроініціатив запрошує представників громадських організацій, що працюють з молоддю, подавати заявки на участь у міжнародному тренінгу “Do it Right”, який відбудеться у Вірменії з 19 по 26 травня 2017 року. Учасники тренінгу будуть вчитися як ефективно розробляти та реалізовувати молодіжні проекти в рамках програми Еразмус+.

Табір миру: українська молодь будує діалог

14.03.17

Запрошуємо подавати заявки на участь у тренінгу “Табір миру: українська молодь будує діалог”, що відбудеться 7-14 квітня 2017 року в Сумській області. В рамках інтенсивної тижневої програми учасники отримають теоретичний та практичний досвід із ненасильницького спілкування, вирішення конфліктів та побудови миру, а також розроблять власні ініціативи, направлені на побудову діалогу в українському...

Учасники для тренінгу в Грузії з вирішення конфліктів

06.02.17

Центр євроініціатив запрошує представників громадських організацій та ініціативних груп, що працюють з молоддю, взяти участь у тренінговому курсі “Youth Empowerment Meets Conflict Transformation Remastered”. В рамках проекту представники 13 країн Європи та Кавказу протягом тижня вивчатимуть динаміку сучасних конфліктів та яким чином молодь може вплинути на процеси, що відбуваються в Європі. Захід відбудеться у Грузії (м. Руставі) з 8 по 15 квітня 2017...

Міжнародний тренінг "Mentoring: Act for Change" в Вірменії: відгуки учасників проекту

26.01.17

З 24 по 31 жовтня в Тороші (коло Гюмрі, Вірменія) відбувся тренінг "Mentoring: Act for Change" який мав на меті навчання та підтримку молодих людей, що працюють з EVS волонтерами та їх менторами.

Завітайте на благодійний ярмарок їжі в Сумах до Всесвітнього дня продовольства

10.10.16

16 жовтня ми зберемося разом в центрі нашого міста заради укріплення солідарності у боротьбі за збереження наступних поколінь. Під час заходу кожен матиме можливість проявити співчуття та поділитися їжею з нужденними через Банк Продовольства, або просто придбавши будь-які смаколики на благодійній ярмарці.

Пригоди волонтерки в Німеччині

08.10.16

Сумчанка Nina Soloshenko розпочала волонтерство у німецькому місті Франкфурт на Одері. Цей 10-місячний проект у рамках Європейської Волонтерської Служби є партнерством між СМГО "Центр європейських ініціатив" та Jugendhilfe und Sozialarbeit e.V. Читайте про пригоди волонтерки у її блозі!

Відображено 1 з 10 (всього: 493)

1

2

3

4

5

6

7

наступні >